Про компанію

послуги кейтерингової компанії Дом обедов

Ви плануєте вечірку, бенкет, фуршет? Корпоративне свято, ділову зустріч, важливий захід? Урочистість, день народження, весілля, ювілей, річницю? Лише зателефонуйте нам, щоб замовити фуршет або інше святкове, чи, навпаки, поживне щоденне частування, й ми залюбки потурбуємось про організацію таких заходів:  

Кейтерингова компанія «Дом обедов»

Наша компанія була заснована ще у минулому віці в Києві, датою її створення вважається 1999 рік. «Дом обедов» професійно, активно, а головне, продуктивно працює на українському ринку кейтеринговых послуг. За свою історію роботи в галузі виїзного обслуговування Києва та Київської області ми раді були бачити своїми клієнтами як великі торговельні представництва європейських компаній й провідних вітчизняних виробників, так і невеличкі фірми та приватних осіб. «Дом обедов» працює для усіх, і для нас важливе кожне замовлення: й велике й маленьке. Для своїх клієнтів ми на вищому рівні організовуємо бенкети, фуршети, різні свята й щоденне харчування співробітників.

Бенкетні й фуршетні блюда «Дома обедов» розроблені з урахуванням специфіки кейтеринг-спрямування, а це означає, що на Вашому заході завжди будуть святково оформлені страви найвищої якості.

Компанія має та залюбки запропонує Вам усе, що потрібно для свята, а саме – інвентар й аксесуари для організації гідного виїзного бенкету чи фуршету: столи, стільці, посуд, текстиль, намети. Ми надаємо також висококваліфікований персонал для обслуговування бенкетів, фуршетів, барбекю, кофе-брейків та інших кейтеринг-послуг.

Їжте з нами, їжте у нас й отримуйте море задоволення та гастрономічної насолоди!
 

Погода в Киеве

Корзина
Товаров: 0
На сумму: 0
Перейти в корзину